Fabrikanıza özel program mı lazım ?

Kurumunuzun iş akışlarını bilgisayar ortamına taşırken paket programlar zaman zaman yetersiz kalır. Yazılımlar arası entegrasyon gereksinimleri, veri konsolidasyonu veya özel raporlama gereksinimleriniz olabilir. Yılların tecrübesi ve uzman ekibimizde özel yazılım gereksinimlerinizi karşılıyoruz.

Şirketlerin belirlemiş oldukları hedeflere ulaşabilmeleri ve hedefleri doğrultusunda başarılı olabilmeler için şirket içi yazılımların kolay kullanımlı, iş akışıyla uyumlu ve yüksek performanslı olmaları gerekmektedir.

Standart veriler göz önünde bulundurularak geliştirilen paket yazılımlar, işletmelerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamadığından, işletmeler özel yazılım çözümlerini tercih etmeye başlamışlardır.

Özel yazılım çözümleri, işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirildiği ve güncellenebildiği için maddi ve zaman tasarrufu sağlamakta, verimliliği arttırmakta, proje risklerini en alt seviye indirmekte ve maliyet muhasebesinin çok daha rahat bir şekilde yapılabilmesine imkân tanımaktadır.

Paket programlar bir yere kadar, sizde 100% çözüm odaklı, tamamen size özel bir yazılım istemez misiniz?

 

1 Ayda size özel programınız hazır.

Değişik sektör ve işletmelerde uzun yıllardır program geliştiriyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile sizi daha kolay ve daha hızlı anlıyor, hızlıca çözüm sunabiliyoruz. Yazılımlarımızı sizin yerinizde yapıyoruz ve bitinceye kadar bırakmıyoruz. Herşey sizin işletmenize özel ve istediğiniz gibi oluyor.

Yazılım için ayrı ücret, eğitim için ayrı ücret almıyoruz, programı beraberce yazdığımız ve çalışanlarla omuz omuza olduğumuz için herkes hemen öğrenmiş oluyor.

Programlarımız işleyişinize özel olduğundan çok daha rahat ve zevkle kullanılıyor. Gerek yöneticiler gerekse çalışanlar için herşey göz önünde olduğundan olası sorunlar ve maliyet kayıpları daha hızlı tesbit edilebiliyor.  

Özel yazılım çok vakit alır veya çok pahalı olur diye korkmayın, Sivent Kurumsal Yazılım en kabul edilebilir koşullarda ve en hızlı bir şekilde en iyi çözümü geliştirir.

 

Server ihtiyacınız yok!

Server maliyeti, barındırma, koruma/güvenlik ve server yönetimi ile ilgili hiç birşey yapmanıza gerek yok. Size ayıracağımız dedike bir server üzerinden çalışın, rahat olun, teknik sorunlarla uğraşmayın.

 

İnternet olmasa da kullanmaya devam!

Yazdığımız programlar internete bağımlı değil, tüm bilgilier canlı olarak her kullanıcı ile online paylaşılır, olası internet kesilmelerinde veya yavaşlamalarında hiç bir kesintiye uğramazsınız. Siz yine bilgi girmeye veya rapor almaya devam edebilirsiniz. İnternet geldiğinde sistem otomatik olarak tüm bilgileri günceller, internetin gidip geldiğin, bile anlamazsınız.

 

Büyük maliyetleriniz yok!

Yazılım için aynı, eğitim için ayrı para ödemeyeceksiniz. Lisans bedeli veya peşinat ödemeyeceksiniz. Kendiniz bir yazılımcı çalıştırır gibi sadece aylık para ödeyeceksiniz. Aylık bedel kapsamında özel yazılım, modifikasyonlar, eğitim ve server hizmeti yer almaktadır. Sürdürülebilir bir birliktelik için size en uygun koşulları sonuyoruz. 


Meyve Suyu Konsantesi üretimi için geliştirdiğimiz yazılımla MARKA olduk!

Sivent Kurumsal Yazılım, 1992 yılında başlamış olduğu sektörel çözüm geliştirmeleri ile gıda sektöründe Türkiye'deki lider yazılım geliştiricilerinden biri olmuştur. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve teknolojik deneyimlerimiz bu sektörlerde başarılı olmamızı sağlamaktadır. Özellikle yarı mamül konsantre ve salça üreticilerine ürettiğimiz çözümlerle Türkiye'de ilk ve lider konumdayız.

 

Bizi Tercih eden yerli ve yabancı Firmalar

  • Konfrut (İstanbul, Denizli tesisleri)
  • Döhler (İstanbul, Karaman ve Balıkesir tesisleri)
  • Göknur (Ankara, Niğde, Adana, Afyon, Mersin tesisleri)
  • Meykon (Antalya tesisleri)
  • Limkon (Adana tesisleri)
  • Arısu (Denizli tesisleri)
  • Merko (İstanbul, Bursa tesisleri)
  • Agrana (İstanbul, Yalova tesisleri)
  • Fruit Drops (Niğde tesisleri)
  • https://www.ilanlarabak.com sosyal içerikli ilan sitesi